Buurtpreventie-info dd. 01-07-2020

Beste wijkbewoner,
 
als gevolg van de vandaag ingegane versoepeling van de corona-maatregelen kan het maandelijks overleg met de wijkagent en de gemeente weer opgestart worden. Volgende week hebben we de eerste bijeenkomst, als er bijzonderheden zijn krijgt u daar bericht over.
 
Het nieuws van vandaag is dat er wederom een sleutelbos gevonden is, dit keer op de Rooswijck.
Als de eigenaar even contact opneemt wordt hij/zij doorverwezen naar de vinder.

sleutels

Omdat dit al de vierde sleutel[bos] is die in de afgelopen weken gevonden is, gaan we het voortaan anders aanpakken.
Er komt geen mailing meer in de hele wijk, maar we plaatsen de foto op de website van de wijkvereniging [ https://ooievaarsnest.info/ ]. Als u dus iets verloren bent kunt u het daar misschien terugvinden.
U kunt ook kijken op de website https://www.verlorenofgevonden.nl of het daar soms aangemeld is.
 
Mocht u ooit sleutels of andere voorwerpen vinden in onze wijk, dan zijn hier wat tips om ze weer bij de eigenaar terug te krijgen:
De Gemeente coördineert alles rond gevonden en verloren voorwerpen, dus niet meer de politie. Inleveren bij de gemeente kan nog wel via politiebureau Aalsterweg of op de Vestdijk bij het gemeentedepot. Zie ook de info hierover op de website www.eindhoven.nl
Op de website https://www.verlorenofgevonden.nl aanmelden als gevonden voorwerp, daar verwijst de gemeente ook naar
Mail een fotootje naar Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken. , dat wordt dan geplaatst op de website van onze wijkvereniging
Plaats eventueel ook een berichtje in de straat-app of op facebook als het in die buurt gevonden is.
 
Met vriendelijke groet,
Hans van der Marck